Литий диск Dezent TZ 6x15/4x108 ET15 DIA65,1
Відео 3Фото 46 | від 4 030 до 6 516 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації Dezent TZ 221
Характеристики
Dezent TZ 6x15/4x108 ET15 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TZ 6x15/4x108 ET15 DIA65,1
Сортувати
Dezent TZ 6x15 4x108 ET15 DIA65.1 GR | 4 030 грн. |
Dezent TZ R15 W6 PCD4x108 ET15 DIA65.1 Silver TTZK3SA15 | 5 851 грн. |
Dezent TZ Silver R15 W6.0 PCD4x108 ET15 DIA65.1 | 6 516 грн. |
Dezent TZ (6J x 15 4x108 ET15 DIA65.1 Silver) | 6 344 грн. |
Dezent TZ R15 W6 PCD4x108 ET15 DIA65.1 Silver | 6 040 грн. |
Диски Dezent TZ 6x15 4x108 ET15 DIA65,1 (matt graphite) (1001332785) | 6 032 грн. |
Диски Dezent TZ 6x15 4x108 ET15 DIA65,1 (silver) (1001409880) | 6 198 грн. |
Диски DEZENT TZ R15 W6 PCD4x108 ET15 DIA65,1 ID314785 | 5 836 грн. |
Диски DEZENT TZ graphite R15 W6 PCD4x108 ET15 DIA65,1 ID315166 | 6 092 грн. |
Закрити
Отличные диски, с хорошей покраской и классным видом на машине. Краска не глянцевая, что реально хорошо, тк не царапается, точней не так заметно царапины после моек. Купил на пассат, смотрится хорошо. Пока езжу один сезон. Пару раз попал в яму, биения не появилось, а значит тест на прочность прошли. Да и вообще, отбалансировались на отлично. Советую брать антрацит, на нем не видно пыль с колодок)) Диски прошли Европейскую сертификацию, поэтому за качество не боюсь. Дизайн супер. Выглядят строго, дорого, лаконично. И главное хорошо смотрятся как в движении так и на месте. Есть цвет антрацит. Цена. Она не малая. Антон Ч: користуюся Dezent TZ кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Схожі