Литий диск Dezent Van 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA66,1
Фото 6 | від 5 410 до 12 421 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Dezent Van 8
Характеристики
Dezent Van 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent Van 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA66,1
Сортувати
Литые диски Dezent Van R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1 (silver) 100114572 | 5 719 грн. |
Dezent Van R16 W6.5 PCD5x114,3 ET50 DIA66.1 Silver | 9 720 грн. |
DEZENT Van 6,5x16/5x114,3 D66,1 ET50 S | 5 560 грн. |
Диски Dezent Van 6,5x16 5x114,3 ET50 DIA66,1 (silver) | 5 468 грн. |
Dezent Van (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA66.1) silver | 5 467 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі