Литий диск Dezent Van 6,5x16/5x130 ET68 DIA78,1
Фото 6 | від 5 260 до 10 645 грн. Порівняти ціни 33 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):78.1 мм Виліт (ET):68 мм |
Модифікації Dezent Van 8
Характеристики
Dezent Van 6,5x16/5x130 ET68 DIA78,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent Van 6,5x16/5x130 ET68 DIA78,1
Сортувати
Литые диски Dezent Van R16 W6.5 PCD5x130 ET68 DIA78.1 (BP) 1001832061 | 6 002 грн. |
Dezent Van R16 W6.5 PCD5x130 ET68 DIA78.1 Silver | 9 720 грн. |
Dezent VAN 6.5x16 5x130 ET68 DIA78.1 DP | 5 770 грн. |
DEZENT Van 6,5x16/5x130 D78,1 ET68 S | 5 608 грн. |
Dezent Van (R16 W6.5 PCD5x130 ET68 DIA78.1) BP | 5 740 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі