Душова кабіна Diamond Premium DP002 90x90 кутова
Фото 7 |
Diamond Premium DP002 |
|
Піддон може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diamond Premium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diamond Premium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diamond Premium DP002 90x90 кутова
Усі ціни 8 →Душова кабіна Diamond Premium 90х90 (Профіль - хром, скло - матове) DP-002 | 13 626 грн. |
Душова кабіна Diamond Premium DP002 90х90х205 DP002 90х90х210 | 13 626 грн. |
Душова кабіна DIAMOND PREMIUM DP002 + акриловий піддон 15 см Т78 | 13 626 грн. |
Душова кабіна Diamond Premium 90х90 (Профіль - хром, скло - прозоре) DP-00 | 13 626 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →