Литий диск Diewe Trina 8,5x20/5x108 ET25 DIA65,1
Відео 7Фото 11 | від 13 304 до 20 694 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Diewe Trina 124
Характеристики
Diewe Trina 8,5x20/5x108 ET25 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 8,5x20/5x108 ET25 DIA65,1
Сортувати
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x108 ET25 DIA65.1 Silver | 17 972 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA ARGENTO - Silber (R20 W8.5 PCD5x108 ET25 DIA65.1) | 14 699 грн. |
Diewe Trina Argento Silver R20 W8.5 PCD5x108 ET25 DIA65.1 | 20 694 грн. |
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x108 ET25 DIA65.1 Black Matt 1420NX-5108A2 | 16 073 грн. |
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x108 ET25 DIA65.1 Black Matt | 16 632 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі