Електрокамін Dimplex Cassette 500
Відео 12Фото 3 |
Dimplex Cassette 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dimplex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dimplex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dimplex Cassette 500
Усі ціни 20 →Dimplex Opti-myst Cassette 500 | 83 600 грн. |
Електрокамін Dimplex Cassette 500 (з дровами) зі звуком | 98 700 грн. |
Dimplex Dimplex Opti-myst Cassette 500 SS (с дровами) | 98 700 грн. |
Електрокамін Dimplex Cassette 500 | 98 700 грн. |
Dimplex Cassette 500 | 98 700 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрокаміна Dimplex Cassette 500:
- Звук палаючих полін
РекомендуємоПорівняти в таблиці →