Електрокамін Dimplex Revillusion 30
Відео 8Фото 3 |
Dimplex Revillusion 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dimplex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dimplex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dimplex Revillusion 30
Dimplex Revillusion RBF 30 wf | 30 400 грн. |
Електрокамін з обігрівом Dimplex Revillusion 30 (RBF30) | 33 600 грн. |
Електрокамін Dimplex Revillusion 30 (RBF30) | 33 600 грн. |
Dimplex Revillusion 30 | 33 600 грн. |
Dimplex Wkład do Revillusion 30" ECO LED | 41 328 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →