Металошукач Discovery Tracker MD-3010II (DMD3010II)
Відео 2Фото 2 |
Discovery Tracker MD-3010II
Тип:ґрунтовий
Принцип роботи:VLF
Котушка:кругла
Розміри котушки:20.3x20.3 см
Кількість частот:1 шт
Частота виявлення:7.5 кГц
Глибина виявлення монет:до 18 см
Довжина штанги:102 – 130 см
Вага:1.19 кг
Визначення глибини залягання цілі
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
У пошуках скарбів: як вибрати металошукачДільні поради щодо вибору металошукача для початківців.
Всі характеристики
Характеристики Tracker MD-3010II
|
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Discovery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Discovery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Tracker MD-3010II
Усі ціни 10 →Металошукач Discovery Tracker MD3010II + акумулятори та навушники (FDFDFE2 | 5 099 грн. |
Металошукач металошукач металошукач Discovery MD 3010 MD3010 MD-3010 (анал | 4 119 грн. |
Металошукач Discovery Tracker MD-3010II + лопата (HDFJKDF89FDKDFD) HDFJKDF | 3 945 грн. |
Металошукач Discovery Tracker MD-3010II + сумка (YSJFLDFJUF7HF) YSJFLDFJUF | 4 459 грн. |
Металошукач Discovery Tracker MD3010II black + навушники (GDJJF8FF) GDJJF8 | 3 980 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →