Литий диск DISLA 601 6,5x15/4x108 ET35 DIA67,1
Фото 7 | від 1 980 до 3 431 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації DISLA 601 29
Характеристики
DISLA 601 6,5x15/4x108 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 601 6,5x15/4x108 ET35 DIA67,1
Сортувати
Disla Hornet (R15 W6.5 PCD4x108 ET35 DIA67.1) silver | 2 432 грн. |
Диски Disla Hornet 6,5x15 4x108 ET35 DIA67,1 (silver) | 2 649 грн. |
Disla Disla Hornet 6.5x15 4x108 ET35 DIA67.1 S | 2 625 грн. |
Диск Disla Hornet black R15 W6,5 PCD4x108 ET35 DIA67,1 | 1 980 грн. |
Disla Hornet 501 S R15 W6.5 PCD4x108 ET35 DIA67.1 | 3 431 грн. |
Disla Hornet 6.5x15 4x108 ET35 DIA67.1 S | 2 747 грн. |
Диск Disla Hornet 6.5x15 4x108 ET35 DIA67.1 S | 2 915 грн. |
Диск Disla Hornet silver R15 W6,5 PCD4x108 ET35 DIA67,1 | 2 681 грн. |
Закрити
Схожі