Радіатор опалення DJOUL 11 500x800
від 1 884 до 3 167 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 11 41
Характеристики
DJOUL 11 500x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 11 500x800
Сортувати
DJOUL DJOUL 11 тип 500x800 (бічне підключення) | 2 302 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x800 бічне підключення DJ115080 | 2 144 грн. |
DJOUL 11 тип 500x800 (бічне підключення) 44315 | 1 884 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 11 500x800 бок | 1 970 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x800 нижнє підключення DJ110580 | 2 676 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо