Радіатор опалення DJOUL 22 300x400
від 1 218 до 2 484 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 300x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 300x400
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 300x400 (нижнє підключення) | 2 484 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 300x400 бічне підключення DJ223040 | 1 395 грн. |
DJOUL 22 тип 300x400 (бічне підключення) 44337 | 1 218 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 300x400 нижнє підключення DJ220340 | 2 084 грн. |
DJOUL 22 тип 300x400 (нижнє підключення) 44462 | 1 743 грн. |
Закрити
Рекомендуємо