Радіатор опалення DJOUL 22 500x1100
від 3 547 до 4 715 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 500x1100
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 500x1100 (бічне підключення) | 3 865 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x1100 бічне підключення DJ225011 | 3 954 грн. |
DJOUL 22 тип 500x1100 (бічне підключення) 44345 | 3 547 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x1100 низ | 4 215 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 500x1100 (нижнє підключення) | 4 477 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x1100 нижнє підключення DJ220511 | 4 715 грн. |
DJOUL 22 тип 500x1100 (нижнє підключення) 44469 | 4 038 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x1100 бок | 3 705 грн. |
Радіатор сталевий Djoul 22 тип 500х1100 (збоку) бокове підключення | 3 942 грн. |
Закрити
Рекомендуємо