Радіатор опалення DJOUL 33 300x500
від 2 252 до 3 605 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 33 37
Характеристики
DJOUL 33 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 33 300x500
Сталевий радіатор Djoul 33 300x500 нижнє підключення DJ330350 | 3 605 грн. |
DJOUL 33 тип 300x500 (бічне підключення) 44386 | 2 252 грн. |
DJOUL 33 тип 300x500 (нижнє підключення) 44512 | 2 871 грн. |
Закрити
Рекомендуємо