Радіатор опалення DJOUL 33 300x600
від 2 588 до 3 831 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 33 37
Характеристики
DJOUL 33 300x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 33 300x600
Сортувати
Сталевий радіатор Djoul 33 300x600 бічне підключення DJ333060 | 3 163 грн. |
DJOUL 33 тип 300x600 (бічне підключення) 44387 | 2 588 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 33 300x600 нижнє підключення DJ330360 | 3 831 грн. |
DJOUL 33 тип 300x600 (нижнє підключення) 44513 | 3 205 грн. |
Закрити
Рекомендуємо