Корм для собак Dolina Noteci Premium Rich in Rabbit/Cranberry 1 шт
Товар застарів 86 грн. Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 1; Вага упаковки (кг): 0.4; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Dolina Noteci →
від 86 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: баранина, бульйон, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 36%, бульйон 35.5%, курка 22%, гречка, яблука, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: індичка, бульйон, курка, печінка, ромашка, мінерали, олія, клас: преміум
від 102 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, баранина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 111 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, морква, карбонат кальцію, масло лосося, клас: преміум
від 122 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: баранина, бульйон, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
від 164 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, індичка, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
Dolina Noteci Premium Rich in Rabbit/Cranberry 400 g |
|
Журавлина стимулює правильний перебіг травних процесів, а також додатково впливає на частоту дефекації.
Без синтетичних ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Premium
від 231 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
від 67 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, курка, бульйон, свинина, мінерали, крохмаль, преміум
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: тріска, бульйон, яловичина, сардина, свинина, масло лосося, протеїн, преміум
від 106 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі
від 171 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 132 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, макарони, бульйон, мінерали, насіння подорожника, клас: преміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: качка, бульйон, яловичина, курка, свинина, крохмаль, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, рис, клас: преміум
від 121 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінерали, преміум
від 75 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: серця індички, гусяча печінка, клас: преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 177 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, бульйон з баранини, карбонат кальцію, хлорид калію, клас: преміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
від 93 грн.
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 116 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі, клас: преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: дикий кабан, бульйон з дикого кабана, мінеральні речовини, клас: преміум
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум