Сушарка для взуття Domovenok EC 12/220
Domovenok EC 12/220 |
|
З вбудованим генератором озону. 2 режими: основна сушка, сушка з озонуванням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domovenok 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domovenok.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domovenok EC 12/220
Усі ціни 25 →Електросушарка для взуття ДОМОВЕНОК Комфорт ЕС 12/220 з обробкою озоном | 628 грн. |
Електросушарка для взуття Домовичок ЕС12/220 "Комфорт" Класик Black | 350 грн. |
Електросушарка для взуття Домовичок Комфорт ЕС 12/220 | 350 грн. |
Електросушарка для взуття Домовичок Комфорт ЄС 12/220 з обробкою озоном S | 730 грн. |
Електросушарка для взуття ДОМОВЕНОК Комфорт ЄС 12/220 Black S | 365 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →