Свердловинний насос Dongyin 777133
Dongyin 777133 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777133
Усі ціни 8 →Dongyin насос центробежный 1.1кВт H 102 (777133) | 8 413 грн. |
Dongyin Dongyin 4SDm4/14 (777133) 777133 | 8 655 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 1.1кВт H 102(72)м Q 100(67)л/хв d102мм (777133) | 8 444 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 4SDm4/14 (777133) 4SDm4/14 (7771 | 7 478 грн. |
Насос Dongyin 777133 Центробіжний 1.1кВт H 102(72)м Q 100(67)л/хв Ø102мм ( | 8 444 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777133:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777133
Ціни на Dongyin 777133 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777131 | від 5 395 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777132 | від 6 313 грн. | 7 пропозицій | ||
Dongyin 777133 | від 7 478 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777134 | від 8 629 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →