Свердловинний насос Dongyin 777400
Dongyin 777400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777400
Усі ціни 11 →Dongyin насос центробежный 0.18кВт H 30(23)м Q 45(30)л/мин 20м кабеля (777 | 4 696 грн. |
Dongyin Dongyin 3SEm1,8/7 (777400) 777400 | 4 818 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.18кВт H 30(23)м Q 45(30)л/хв d80мм (777400) | 4 701 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 0.18кВт H 30(23)м Q 45(30)л/хв Ø80мм 20м кабел | 4 163 грн. |
Насос Dongyin 777400 Центробіжний 0.18кВт H 30(23)м Q 45(30)л/хв Ø80мм 20м | 4 701 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777400:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777400
Ціни на Dongyin 777400 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777400 | від 4 163 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777401 | від 4 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777402 | від 5 459 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777403 | від 6 583 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777404 | від 9 854 грн. | 1 пропозиція | ||
Dongyin 777405 | від 13 852 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777406 | від 25 732 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →