Свердловинний насос Dongyin 778100
Відео 5 |
Dongyin 778100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778100
Усі ціни 6 →Dongyin насос центробежный 0.25кВт H 35(26)м Q 45(30)л/мин mid (778100) | 3 599 грн. |
Насос Dongyin відцентровий 0.25 кВт. (778100) | 3 693 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 0.25кВт H 35(26)м Q 45(30)л/хв Ø80мм mid (7781 | 3 191 грн. |
Dongyin Насос центробежный Dongyin 0.25кВт H 35(26)м Q 45(30)л/мин D80мм m | 3 693 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 3QJD2-8-0.25 (778100) | 3 693 грн. |
Насос відцентровий Dongyin MID 0.25 кВт 35 (26) м Q 45 (30) л/хв 80 мм (77 | 3 693 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dongyin 778100
Ціни на Dongyin 778100 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778100 | від 3 191 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778101 | від 3 751 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778102 | від 4 150 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778103 | від 5 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778104 | від 5 519 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778105 | від 6 556 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778106 | від 7 507 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778107 | від 8 913 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →