Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 1000
Відео 19Фото 3 |
Donic Waldner 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Donic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Donic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Donic Waldner 1000
Усі ціни 10 →Ракетка для настольного тенниса Donic Waldner 1000 | 1 814 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 1000 new (751801) | 2 014 грн. |
Ракетка для пінг-понгу Donic Waldner 1000 new 751801 | 1 974 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 1000 (751801) | 2 500 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic-Schildkrot Waldner 1000 | 2 014 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →