Велосипед Dorozhnik Coral 2022 (OPS-D-28-297)
Dorozhnik Coral 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhnik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhnik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhnik Coral 2022
Усі ціни 17 →Велосипед AL 28" Dorozhnik CORAL FRW Vbr 19" сливовий 2024 (OPS-D-28-405) | 9 618 грн. |
Dorozhnik Велосипед Dorozhnik CORAL Vbr 28" размер L рама 19 2024 Темно-си | 9 618 грн. |
Велосипед AL 28" Dorozhnik CORAL планет. з багажником задн St з кошиком Pl | 11 657 грн. |
Велосипед Dorozhnik Coral FRW Vbr 28" 19" AL 2024 Сливовий (OPS-D-28-405) | 9 618 грн. |
Велосипед Dorozhnik Coral FRW Vbr 28" 19" AL 2024 Сливовой (OPS-D-28-405) | 9 618 грн. |
ще 12 пропозицій