Вантажна шина Double Coin RLB450 295/60 R22.5 150L
Double Coin RLB450 295/60 R22.5 150L |
|
Привідні шини, що встановлюються на ведучу вісь багатотоннажного вантажного транспорту. Гума придбала в розпорядження «агресивний» протекторний малюнок, який швидко адаптується до різних типів дорожніх покриттів, будь то рівний асфальт або ґрунтові дороги. Хорошу прохідність шині забезпечують масивні ґрунтозачепи, а потужні блоки у плечових зонах підвищують стійкість транспортного засобу при виконанні маневрів.
Double Coin RLB450 295/60 R22.5 150L впевнено передає крутний момент і забезпечує стабільну керованість автомобілем. Це зводить до мінімуму ймовірність пробуксовування коліс, що зменшує витрату палива під час руху. Гумова формула покришки містить велику кількість функціональних добавок, які покликані підвищити зчіпні властивості та зносостійкість протектора. Як результат, шина однаково добре поводиться на дорогах у будь-яку пору року і може похвалитися збільшеним експлуатаційним пробігом. У розмірі 295/60 R22.5 150L, що розглядається, максимально допустиме навантаження на один схил може становити до 3350 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Double Coin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Double Coin.
Купити Double Coin RLB450 295/60 R22.5 150L
Double Coin RLB450 (ведущая) (295/60R22.5 150L) | 14 851 грн. |
Double Coin RLB450 (приводная) 295/60 R22.5 150/147L 16PR | 14 500 грн. |
Шини Double Coin RLB450 (ведущая) 295/60 R22,5 150L | 15 400 грн. |
Шина Double Coin RLB450 (провідна) 295/60 R22.5 150/147L PR16 | 16 252 грн. |