Вантажна шина Double Road DR824 315/70 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Double Road DR824 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Double Road 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Double Road.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Double Road DR824 315/70 R22.5 154M
Double Road DR824 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150M PR20 | 9 706 грн. |
Double Road DR824 (приводная) 315/70 R22.5 154/150M 20PR | 9 892 грн. |
Шина Double Road DR824 (провідна) 315/70 R22.5 154/150M PR20 | 10 680 грн. |