Вантажна шина Doublestar DSR08A 295/60 R22.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar DSR08A 295/60 R22.5 150K 295/60 R22.5 " 150 K 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DSR08A 295/60 R22.5 150K
Усі ціни 15 →Doublestar DSR08A (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147K | 10 263 грн. |
Doublestar DSR08A (ведущая) 295/60 R22.5 150/147K PR16 | 9 179 грн. |
Double Star DSR08A (ведущая) (295/60R22.5 150K) | 9 318 грн. |
Double Star DSR08A (приводная) 295/60 R22.5 150/147K 16PR | 9 200 грн. |
Грузовые шины Doublestar DSR08A (ведущая) 295/60 R22.5 150/147K 1000743391 | 9 404 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Doublestar DSR08A 295/60 R22.5 150K
Ціни на Doublestar DSR08A 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Doublestar DSR08A 295/60 R22.5 150K | від 9 085 грн. | 15 пропозицій | ||
Doublestar DSR08A 315/60 R22.5 152L | від 9 135 грн. | 9 пропозицій |