Вантажна шина Doublestar DSR116 225/75 R17.5 129L
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar DSR116 225/75 R17.5 129L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DSR116 225/75 R17.5 129L
Усі ціни 15 →Doublestar DSR116 (рульова вісь) 225/75 R17.5 129/127L | 6 063 грн. |
Doublestar DSR116 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127L PR16 | 5 592 грн. |
Double Star DSR116 (рулевая) (225/75R17.5 129L) | 5 558 грн. |
Double Star DSR116 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127L 16PR | 5 600 грн. |
DOUBLESTAR Всесезонна шина DOUBLESTAR DSR116 (рульова) 225/75R17.5 129/127 | 5 618 грн. |
ще 10 пропозицій