Вантажна шина Doublestar DSR118 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar DSR118 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DSR118 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 19 →DoubleStar DSR118 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 11 798 грн. |
Double Star DSR118 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 10 710 грн. |
Double Star DSR118 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 500 грн. |
Вантажна шина DOUBLESTAR DSR118FA (універсальна) 385/65R22.5 160K | 10 550 грн. |
DOUBLESTAR DSR118 (універсальна) 385/65R22.5 160K | 11 400 грн. |
ще 14 пропозицій