Вантажна шина Doublestar DSR118 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar DSR118 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DSR118 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 8 →Double Star DSR118 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 12 000 грн. |
Вантажна шина DOUBLESTAR DSR118FA (універсальна) 385/55R22.5 160K | 12 133 грн. |
DOUBLESTAR Вантажна шина DOUBLESTAR DSR118FA (універсальна) 385/55R22.5 16 | 12 190 грн. |
Грузовые шины Doublestar DSR118 (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR 100052802 | 12 309 грн. |
Вантажна шина DOUBLESTAR DSR118FA (універсальна) 385/55R22.5 160K | 12 248 грн. |
ще 3 пропозиції