Вантажна шина Doublestar DSR266 315/70 R22.5 154L
Фото 3 | 5 250 грн. Купити! Doublestar DSR266 рульова рульова (315/70R22,5 154/150L) 400168Autoguma.com.uaМенше року (Суми) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar DSR266 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Doublestar DSR266 315/70 R22.5 154L
Ціни на Doublestar DSR266 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Doublestar DSR266 315/70 R22.5 154L | від 5 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Doublestar DSR266 315/80 R22.5 154M | від 9 616 грн. | 2 пропозиції | ||
Doublestar DSR266 315/80 R22.5 156L | від 9 345 грн. | 3 пропозиції |
Схожі