Теплоакумулятор для котла Drazice NAD 500 v2 500 л
Drazice NAD 500 v2 |
|
V2 – баки без внутрішнього резервуара з можливість розміщення патрубків G 6/4".
Можуть поставлятися з ізоляцією з поліуретанової піни товщиною 100 мм Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NAD 500 v2 500 л
Усі ціни 10 →Drazice Drazice NAD 500 v2 | 18 230 грн. |
Буферная емкость Drazice NAD 500 V2 | 18 606 грн. |
Теплоизоляция Neodul LB PP 80 mm для баков Drazice NAD 500 v2 | 19 803 грн. |
Теплоакумулятор Drazice NAD 500 V2 (без ізоляції) (121380394) 121380394 | 17 854 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NAD 500 V2 121380394 | 23 094 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Drazice NAD 500 v2
Ціни на Drazice NAD 500 v2 |
---|---|---|---|---|
Drazice NAD 500 v2 500 л | від 13 921 грн. | 10 пропозицій | ||
Drazice NAD 750 v2 750 л | від 15 303 грн. | 11 пропозицій | ||
Drazice NAD 1000 v2 1000 л | від 17 556 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →