Теплоакумулятор для котла Drazice NAD 750 v1 750 л
Фото 3 |
Drazice NAD 750 v1 |
|
V1 – баки без внутрішнього резервуара з можливістю розміщення від одного до трьох фланців.
Можуть поставлятися з ізоляцією з молитанової піни товщиною 100 мм. Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NAD 750 v1 750 л
Усі ціни 10 →Drazice Drazice NAD 750 v1 | 30 295 грн. |
Буферная емкость Drazice NAD 750 V1 | 31 396 грн. |
Теплоизоляция Neodul LB PP 80 mm для баков Drazice NAD 750 v1, v4, v5 | 21 869 грн. |
Теплоакумулятор Drazice NAD 750 V1 (без ізоляції) (121680393) 121680393 | 31 128 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NAD 750 v1 | 16 117 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Drazice NAD 750 v1
Ціни на Drazice NAD 750 v1 |
---|---|---|---|---|
Drazice NAD 100 v1 100 л | від 16 540 грн. | 3 пропозиції | ||
Drazice NAD 250 v1 250 л | від 11 563 грн. | 9 пропозицій | ||
Drazice NAD 500 v1 500 л | від 13 953 грн. | 10 пропозицій | ||
Drazice NAD 750 v1 750 л | від 16 117 грн. | 10 пропозицій | ||
Drazice NAD 1000 v1 1000 л | від 18 023 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →