Теплоакумулятор для котла Drazice NAD 750 v2 750 л
Drazice NAD 750 v2 |
|
V2 – баки без внутрішнього резервуара з можливість розміщення патрубків G 6/4".
Можуть поставлятися з ізоляцією з поліуретанової піни товщиною 100 мм Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NAD 750 v2 750 л
Усі ціни 11 →Drazice Drazice NAD 750 v2 | 19 286 грн. |
Буферная емкость Drazice NAD 750 V2 | 21 236 грн. |
Теплоизоляция Neodul LB PP 80 mm для баков Drazice NAD 750 v2 | 21 920 грн. |
Ізоляція Neodul LB PP 80 mm для ємностей Drazice NAD 750v2 (6231913) 62319 | 22 543 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NAD 750 V2 121680394 | 24 427 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Drazice NAD 750 v2
Ціни на Drazice NAD 750 v2 |
---|---|---|---|---|
Drazice NAD 500 v2 500 л | від 13 921 грн. | 10 пропозицій | ||
Drazice NAD 750 v2 750 л | від 15 303 грн. | 11 пропозицій | ||
Drazice NAD 1000 v2 1000 л | від 17 556 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →