Теплоакумулятор для котла Drazice NADO 1000 v1 1000 л
Drazice NADO 1000 v1 |
|
V1 – баки з внутрішнім резервуаром, з фланцем або з патрубком G 6/4".
Можуть поставлятися з ізоляцією за запитом. Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NADO 1000 v1 1000 л
Усі ціни 11 →Drazice Drazice NADO 1000 v1 - 160 [1000л/160л] | 56 373 грн. |
Буферная емкость Drazice NADO 1000/140 V1 | 50 304 грн. |
Drazice Буферна ємність Drazice NADO 1000 /140 v1 1215803215 | 69 500 грн. |
Теплоаккумулятор Drazice NADO 1000/200 v1 121580397 | 51 164 грн. |
Буферна ємність Drazice NADO 1000/140 V1 | 49 494 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Drazice NADO 1000 v1:
- Доступні варіанти з буферною ємністю 100, 140, 200 літрів
- Вага бака з буферною ємністю 140 л — 152 кг
- Вага бака з буферною ємністю 200 л — 166 кг
Модификації Drazice NADO 1000 v1
Ціни на Drazice NADO 1000 v1 |
---|---|---|---|---|
Drazice NADO 500 v1 500 л | від 19 330 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice NADO 750 v1 750 л | від 23 579 грн. | 17 пропозицій | ||
Drazice NADO 1000 v1 1000 л | від 39 769 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →