Гравер Dremel 4250-35
Відео 2Фото 10 |
Універсальний роторний інструмент, базова комплектація у лінійці 175-ватних мережевих граверів Dremel. Залежно від встановленої насадки, може виконувати шліфувальні та полірувальні роботи, зачищення та гравіювання, різьблення та відрізання. Регулювання обертів (5000 – 35000 об/хв) дозволяє точно налаштувати бормашинку для тієї чи іншої операції. Гравер Dremel 4250-35 поставляється в комплекті з набором насадок із 35 предметів (а також сумкою, призначеною для зберігання інструменту з усіма приладдями). Ця модель, як і інші пристрої з цієї ж лінійки апаратів Dremel, має механізм для заміни оснастки без ключів. Він убудований прямо в ковпачок біля шпинделя. Потрібно лише кілька секунд, щоб послабити цангову гайку, поміняти насадку та надійно зафіксувати нове оснащення у шпинделі.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dremel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dremel.
Купити Dremel 4250-35
Усі ціни 30 →Багатофункціональний інструмент Dremel 4250-35 | 3 499 грн. |
Багатофункціональний інструмент Dremel 4250-35 F0134250JD | 4 068 грн. |
Многофункциональный инструмент Dremel 4250 (4250-35) F0134250JD | 3 615 грн. |
Многофункциональный инструмент Dremel 4250-35 F0134250JD | 4 068 грн. |
Багатофункційний інструмент Dremel 4250-35 (175 Вт) (F0134250JD) F0134250J | 4 068 грн. |
Модификації Dremel 4250-35
Ціни на Dremel 4250-35 |
---|---|---|---|---|
Dremel 4250-35 | від 3 421 грн. | 30 пропозицій | ||
Dremel 4250-3/45 | від 4 495 грн. | 32 пропозиції | ||
Dremel 4250-6/128 | від 6 989 грн. | 31 пропозиція |