Полірувальна машина Dremel Versa PC10-1/10
Відео 4Фото 10 |
Dremel Versa PC10-1/10 |
|
Порт microUSB для зарядки акумулятора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dremel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dremel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dremel Versa PC10-1/10
Усі ціни 7 →Очищувач Dremel Versa PC10-1/10 | 3 564 грн. |
Очищувач Dremel Versa PC10-1/10 F013PC10JD | 3 564 грн. |
Очиститель Dremel Versa PC10-1/10 F013PC10JD | 2 899 грн. |
Очиститель Dremel Versa PC10-1/10 F013PC10JD | 3 564 грн. |
Очисник щітка Dremel Versa F013PC10JD | 3 564 грн. |
Очищувач Dremel Versa PC10-1/10 F013PC10JD | 3 564 грн. |
Очищувач Dremel Versa PC10-1 / 10 (F013PC10JD) | 3 564 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →