Powerbank Dudao K1Max 30000
Відео 3Фото 3 |
Dudao K1Max 30000 |
|
Повербанк торгової марки Dudao як для рішень з великою сумарною ємністю батареї (30 тисяч мач або 111 Вт * год) можна віднести до початкового цінового сегменту. А головною фішкою моделі є наявність не одного, а відразу двох вбудованих кабелів (причому на одному з них є пара адаптерів), які при транспортуванні аксесуара зручно фіксуються в боковинах. Відповідно, для підключення по USB-C, microUSB або Lightning додаткові дроти не потрібно, що буде дуже доречним, наприклад, власникам «яблучних» пристроїв або власників сучасних смартфонів та планшетів з Type-C.
Powerbank-акумулятор Dudao K1Max 30000 оснащений пластиковим корпусом з інформаційним дисплеєм, а всередині знаходиться літій-полімерна батарея. Її робоча ємність становить близько 19 000 мАгод, чого має бути достатньо, щоб до трьох разів зарядити планшетний ПК або до 5 разів – будь-який смартфон актуального модельного ряду. Заявлено підтримку малоточної зарядки, а значить модель стане у нагоді користувачам смартгодинників, бездротових навушників і т.д. Пікова вихідна і вхідна потужність однакова і становить середні 15 Вт (при силі струму до 3 А), так що максимально швидкий зарядний процес розраховувати не варто.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dudao 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dudao.
Купити Dudao K1Max 30000
Dudao K1Max 30000mAh White (6970379617625) 88803 | 1 899 грн. |
Dudao Powerbank K1Max 30000mAh White (88803) PowerbankK1Max30000mAhWhite(8 | 1 899 грн. |
УМБ Dudao K1Max 30000 mAh Bulit-in Cables (88803) White (6970379617625) | 1 899 грн. |
УМБ Dudao K1Max 30000mAh 2xUSB with Bulit-in Cables White (88803) | 1 849 грн. |