Мотошина Dunlop D404 140/90 -16 71H
Відео 8Фото 3 | Очікується у продажу 11 260 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: H; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop D404 140/90 -16 71H
Ціни на Dunlop D404 140/90 -16 71H |
---|---|---|---|---|
Dunlop D404 3 -18 47P | від 5 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 3 R18 47P | від 4 082 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 3 R19 49S | від 4 811 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 80/90 -21 48H | від 6 860 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 80/90 R21 48H | від 5 448 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop D404 90/90 -17 49P WW | від 6 750 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 90/90 -21 54S | від 7 445 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 90/90 R17 49P | від 7 449 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 90/90 R17 49P WW | від 6 510 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 90/90 R21 54S | від 6 102 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 100/90 -18 56H | від 7 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 100/90 -19 57H | від 6 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 100/90 R18 56H | від 5 090 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 100/90 R19 57H | від 5 797 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 110/90 R16 59P | від 5 591 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 110/90 R18 61H | від 5 679 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 120/90 R17 64S | від 6 233 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/70 -18 63H | від 6 420 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/70 R18 63H | від 6 233 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 -15 66H | від 5 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 -15 66P | від 7 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 130/90 -16 67H WW | від 9 585 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 R15 66H | від 6 038 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 R15 66P | від 5 591 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 130/90 R16 67H | від 8 004 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 130/90 R16 67H WW | від 7 117 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop D404 130/90 R16 67S | від 6 089 грн. | 8 пропозицій | ||
Dunlop D404 140/90 -15 70H | від 8 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 140/90 R15 70H | від 5 655 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop D404 140/90 R16 71H | від 10 871 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 150/80 -16 71H | від 8 605 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 150/80 -16 71H WW | від 7 900 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop D404 150/80 R16 71H | від 8 242 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop D404 150/80 R16 71H WW | від 7 258 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop D404 150/90 -15 74H | від 9 546 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop D404 150/90 -15 74H WW | від 9 430 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 150/90 R15 74H | від 10 488 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 150/90 R15 74H WW | від 7 117 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop D404 160/80 -15 74S | від 8 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 160/80 R15 74S | від 7 451 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 170/80 -15 77H | від 6 890 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 170/80 -15 77S | від 9 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop D404 170/80 R15 77H | від 7 604 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop D404 170/80 R15 77S | від 6 929 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 180/65 R16 81H | від 15 107 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D404 180/70 -15 76H | від 7 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D404 180/70 R15 76H | від 8 177 грн. | 7 пропозицій |