Зимова шина Dunlop Grandtrek WT M3 275/45 R20 110V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Grandtrek WT M3 275/45 R20 110V 275/45 R20 110 V 275/45 R20 110 V Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Grandtrek WT M3 275/45 R20 110V
Dunlop Grandtrek WTM3 275/45 R20 110V XL 9102 | 7 980 грн. |
Dunlop GrandTrek WT M3 275/45 R20 110V | 17 299 грн. |
Dunlop GrandTrek WT M3 275/45 R20 110V XL TC268533 | 12 355 грн. |
Dunlop GrandTrek WT M3 275/45 R20 110V XL | 13 211 грн. |
З прес-релізу:
Зимова шина вищого класу для позашляховиків з індексом швидкості "Т" і "Н". Спрямований малюнок протектора з оптимізованою геометрією ламелей для більш ефективного зчеплення і руху на поворотах, при русі на великих швидкостях і гальмуванні. Новий склад гумової суміші з силіконом для підтримки еластичності протектора дозволяє використовувати її за низьких температур і покращує зчеплення на мокрій і засніженій дорозі, а також на льоду. Завдяки покращеній геометрії канавок відмінно справляється з акваплануванням.
Модификації Dunlop Grandtrek WT M3 275/45 R20 110V
Ціни на Dunlop Grandtrek WT M3 275/45 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Dunlop Grandtrek WT M3 275/45 R20 110V | від 7 980 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Grandtrek WT M3 275/45 R20 110V Audi | від 7 410 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →