Літня шина Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y Run Flat
Відео 3Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y Run Flat
Усі ціни 13 →Dunlop SP Sport MAXX GT 255/40 ZR18 95Y DSST MO | 6 840 грн. |
Dunlop SP Sport Maxx GT (255/40R18 95Y RunFlat) | 8 138 грн. |
Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y ROF MO 109264 | 8 356 грн. |
Dunlop SP Sport MAXX GT 255/40 R18 95Y Run Flat | 8 124 грн. |
Шины Dunlop SP Sport MAXX GT 255/40 ZR18 95Y Run Flat DSST M0 | 8 330 грн. |
ще 8 пропозицій
9 2 2 1 |
Купив 2 Dunlop SP SPORT MAXX GT R19 101W на початку минулого сезону, на заміну штатним, (Dunlop SP Sport 270 235/55R19 101V 50000km - після трьох сезонів .) У цьому синтезі поводяться відмінно, на хороших швидкостях і за будь-яких умов, коли ти чітко знаєш що робити в кожній ситуації при швидкості від 85 до 185км/ч!!!(змішаний цикл-гір/траса) хочу докупити ще в цьому році GT R19 При швидкості до 80 км/год вони повторюють рельєфи наших "крутих" доріг, що здається з розвалом/сходженням не гаразд у машини! користуюся Dunlop SP Sport Maxx GT 235/55 R19 101W місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y Run Flat
Ціни на Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y | від 7 661 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y Mercedes-Benz | від 7 496 грн. | 10 пропозицій | ||
Dunlop SP Sport Maxx GT 255/40 R18 95Y Run Flat | від 6 840 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →