Вантажна шина Dunlop SP346 385/55 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Dunlop SP346 385/55 R22.5 160L 385/55 R22.5 " 160 K 385/55 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP346 385/55 R22.5 160L
Dunlop SP 346 (рулевая) (385/55R22.5 160L) | 22 096 грн. |
Dunlop SP346 (385/55R22.5 160L) | 22 288 грн. |
Dunlop SP346 385/55R22.5 160/158L | 24 654 грн. |
Dunlop SP346 385/55R22.5 160/158L | 23 480 грн. |
Всесезонні шини Dunlop SP 346 (рульова) 385/55 R22.5 160/158L | 25 893 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dunlop SP346 385/55 R22.5 160L
Ціни на Dunlop SP346 385/55 R22.5 160L |
---|---|---|---|---|
Dunlop SP346 385/55 R22.5 160K | від 20 525 грн. | 9 пропозицій | ||
Dunlop SP346 385/55 R22.5 160L | від 22 096 грн. | 5 пропозицій |