Вантажна шина Dunlop SP346 385/65 R22.5 158L
Виберіть розмір вантажної шини
Dunlop SP346 385/65 R22.5 158L 385/65 R22.5 " 158 L 385/65 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP346 385/65 R22.5 158L
Dunlop SP346 (385/65R22.5 158L) | 21 882 грн. |
Вантажні шини Dunlop SP 346 (рульова) 385/65 R22.5 158L | 22 855 грн. |
Dunlop SP 346 (385/65R22.5 158L) | 20 883 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dunlop SP346 385/65 R22.5 158L
Ціни на Dunlop SP346 385/65 R22.5 158L |
---|---|---|---|---|
Dunlop SP346 385/65 R22.5 158L | від 20 883 грн. | 3 пропозиції | ||
Dunlop SP346 385/65 R22.5 160K | від 19 382 грн. | 18 пропозицій |