Вантажна шина Dunlop SP346 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Dunlop SP346 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP346 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 6 →Dunlop SP346 3PSF (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K/158L | 22 240 грн. |
Dunlop SP 346 (рулевая) (385/65R22.5 160L) | 21 793 грн. |
Грузовые шины Dunlop SP 346 3PSF (рулевая) 385/65 R22.5 158L 1000915721 | 21 667 грн. |
Dunlop SP346 3PSF (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K/158L | 22 225 грн. |
Dunlop SP346 3PSF (рулевая ось) 385/65 R22.5 160K/158L | 22 242 грн. |
Грузовые шины Dunlop SP 346 3PSF (рулевая) 385/65 R22.5 160/158L 100101568 | 20 812 грн. |
Відеоогляди