Вантажна шина Dunlop SP382 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Dunlop SP382 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP382 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 13 →Dunlop SP 382 (рулевая) (385/65R22.5 160K) | 22 171 грн. |
Dunlop SP382 (руль-карьер) 385/65 R22.5 160K(158L) 20PR | 21 992 грн. |
DUNLOP SP382 385/65 R22.5 160K | 21 400 грн. |
DUNLOP SP 382 (рульова) 385/65R22.5 160K | 21 945 грн. |
DUNLOP SP 382 (рульова) 385/65R22.5 160K | 22 154 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Dunlop SP382 385/65 R22.5 160K
Ціни на Dunlop SP382 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Dunlop SP382 385/65 R22.5 160K | від 21 285 грн. | 13 пропозицій | ||
Dunlop SP382 385/65 R22.5 160L | від 21 301 грн. | 7 пропозицій |