Акумулятор / батарейка Duracell 2xCR2016 DSN
Duracell 2xCR2016 DSN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duracell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duracell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duracell 2xCR2016 DSN
Усі ціни 19 →Літієві батарейки Duracell 3V DL/CR2016, 2 шт. (81546817) | 104 грн. |
Duracell Duracell DL2016 DSN 2шт. | 139 грн. |
Батарейка Duracell CR 2016/DL 2016*2 (5007667/5010969/5014810) 5007667/501 | 139 грн. |
Duracell CR2016 bat Li-ion 2 шт DL2016 (5007667) 5007667 | 139 грн. |
Батарейки DURACELL DL2016 DSN літієві (5003006) 2 шт. | 139 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Duracell
Ціни на Duracell |
---|---|---|---|---|
Duracell 1xCR2016 DSN | від 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Duracell 2xCR2016 DSN | від 64 грн. | 19 пропозицій | ||
Duracell 5xCR2016 DSN | від 179 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →