Вантажна шина Duraturn Y603 385/65 R22.5 162J
Виберіть розмір вантажної шини
Duraturn Y603 385/65 R22.5 162J 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 162 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duraturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duraturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duraturn Y603 385/65 R22.5 162J
Duraturn Y603 (прицепная) 385/65 R22.5 162J PR22 | 16 511 грн. |
Duraturn Y603 (прицепная) 385/65 R22.5 162J 22PR | 16 150 грн. |
Duraturn Y603 причіпна причіпна (385/65R22,5 162J) 353614 | 16 276 грн. |
Шина Duraturn Y603 (причіпна) 385/65 R22.5 162J PR22 | 18 167 грн. |
Модификації Duraturn Y603 385/65 R22.5 162J
Ціни на Duraturn Y603 385/65 R22.5 162J |
---|---|---|---|---|
Duraturn Y603 385/65 R22.5 160K | від 14 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Duraturn Y603 385/65 R22.5 162J | від 16 150 грн. | 4 пропозиції |