Умивальник Duravit Cape Cod 233950 500 мм (2339500000)
Duravit Cape Cod 233950 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Cape Cod 233950 500 мм
Раковина Duravit Cape Cod 2339500000 | 12 118 грн. |
Раковина накладна на стільницю Duravit Cape Cod 50 х 40,5 см 2339500000 | 15 650 грн. |
Умивальник накладний DURAVIT Cape Cod 500x405x100мм асиметричний білий 233 | 21 393 грн. |
Раковина накладна Duravit Cape Cod 500х405 білий 2339500000 | 21 269 грн. |
Раковина накладна на стільницю Duravit Cape Cod 50 х 40,5 см (2339500000) | 24 026 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →