Умивальник Duravit D-Code 034210 1050 мм
Duravit D-Code 034210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 034210 1050 мм
Умивальник, умивальник для меблів 1050 мм Duravit D-Code 03421000002 | 14 230 грн. |
Меблева раковина 105 х 48 см Duravit D-Code 03421000002 | 17 140 грн. |
Умивальник підвісний у ванну 1050мм x 480мм DURAVIT D-CODE білий прямокутн | 31 274 грн. |
Раковина підвісна Duravit D-Code 1050x480 білий 3421000002 | 31 274 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 0342100000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 0342100030 — 3 отвори для змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →