Ванна Duravit D-Code 150x75 см
Фото 6 |
Duravit D-Code 150x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 150x75 см
Ванна акрилова Duravit D-Code 150х70 см 700095000000000 | 9 399 грн. |
Ванна акрилова Duravit D-Code 150 х 75 см 700095000000000 | 10 730 грн. |
Ванна акрилова DURAVIT D-CODE 150х75 біла (700095000000000) | 11 368 грн. |
Акриловая ванна Duravit D-Code 150x75 700095 | 9 576 грн. |
Модификації Duravit D-Code
Ціни на Duravit D-Code |
---|---|---|---|---|
Duravit D-Code 150x75 см | від 9 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Duravit D-Code 160x70 см | від 8 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Duravit D-Code 170x70 см | від 9 193 грн. | 8 пропозицій | ||
Duravit D-Code 170x75 см | від 9 030 грн. | 10 пропозицій | ||
Duravit D-Code 180x80 см | від 12 096 грн. | 9 пропозицій | ||
Duravit D-Code 190x90 см | від 20 431 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →