Ванна Duravit D-Code 180x80 см (700101)
Фото 6 |
Duravit D-Code 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 180x80 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Duravit D-Code 180х80 700101000000000 | 14 000 грн. |
Акрилова ванна Duravit D-Code (700101000000000) 7001010000000000 | 13 140 грн. |
Ванна акрилова Duravit D-Code Ванна 180x80 700101000000000 | 14 001 грн. |
Duravit Duravit D-CODE ванна 180*80см, прямокутна - 700101000000000 | 12 096 грн. |
Ванна акрилова DURAVIT D-CODE 180х80 (700101000000000) | 18 409 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Duravit D-Code
Ціни на Duravit D-Code |
---|---|---|---|---|
Duravit D-Code 150x75 см | від 9 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Duravit D-Code 160x70 см | від 8 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Duravit D-Code 170x70 см | від 9 193 грн. | 8 пропозицій | ||
Duravit D-Code 170x75 см | від 9 030 грн. | 10 пропозицій | ||
Duravit D-Code 180x80 см | від 12 096 грн. | 9 пропозицій | ||
Duravit D-Code 190x90 см | від 20 432 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →