Унітаз Duravit D-Code 21180900002
Duravit D-Code 21180900002 |
|
Зливний бачок і сидіння з кришкою можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 21180900002
Унітаз підлоговий Duravit D-Code Rimless 21180900002 з бачком та сидінням | 11 399 грн. |
Унітаз-компакт Duravit D-Code в комплекті з сидінням Soft Close 2118090000 | 13 240 грн. |
Унітаз підлоговий білий без бачка DURAVIT D-Сode без сидіння випуск в стін | 13 840 грн. |
Унитаз компакт Duravit D-Code 211809 | 8 946 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →