Умивальник Duravit D-Code 231055 550 мм (23105500002)
Фото 4 |
Duravit D-Code 231055 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 231055 550 мм
Умивальник 550 мм Duravit D-Code 23105500002 | 2 699 грн. |
Раковина підвісна Duravit D-Code 55 х 43 см 23105500002 | 2 610 грн. |
Умивальник підвісний DURAVIT D-Code 23105500002 550x430x175мм прямокутний | 3 674 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Duravit D-Code 231055:
- Додатково комплектується п'єдесталом (арт. 086327)
- арт. 2310550000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 2310550030 — 3 отвори для змішувача
Модификації Duravit D-Code 231055
Ціни на Duravit D-Code 231055 |
---|---|---|---|---|
Duravit D-Code 231055 550 мм | від 2 610 грн. | 3 пропозиції | ||
Duravit D-Code 231060 600 мм | від 1 299 грн. | 15 пропозицій | ||
Duravit D-Code 231065 650 мм | від 2 297 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →